|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | TS GOLF 1334 | Min sipariş miktarı: | İlk sipariş için 1000 m2 |
|---|---|---|---|
| Kazık yüksekliği: | 13 mm | Renk: | İki Renkli (Yeşil) |
| Dtex: | Çin | Ölçer: | 3 ila 16 inç |
| dikiş hızı: | Metrekare başına 340 dikiş | Yoğunluk: | Metrekare başına 71400 dikiş |
| Özellik: | Yüksek Yoğunluk; PE malzemesi | Garanti: | 6-8 Yaş |
| Destek: | 2 katman, pp+leno | Kaplama: | Lateks |
| Rulo Boyutu: | 2m/4m/5m genişlik, özelleştirilmiş uzunluk | paket: | Plastik film sarma, PVC torba ambalajı |
| Vurgulamak: | 13 mm golf yapay çimleri,Yüksek geçirgenlik yeşil çim koymak,PE malzemesi garantili golf çimleri |
||
| Model | YCM55H1V6O1 |
|---|---|
| Hav Yüksekliği | 13mm |
| Dtex | 5500 |
| Dikiş Oranı | Metre başına 340 dikiş |
| Mesafe | 3 ila 16 inç |
| Destek | PP+LENO |
| Kaplama | LATEX |
| Rulo Genişliği | 2m/4m/5m |
| Rulo Uzunluğu | 25m |
| Garanti | 6-8 yıl |
Leling Taishan Yapay Çim Endüstrisi A.Ş., Taishan Spor Endüstrisi Grubu'nun birden fazla iştiraki ve denizaşırı ofisi bulunan tamamen sahip olduğu bir yan kuruluşudur. Önde gelen bir üretici ve toptancı olarak, yapay spor çimleri, eğlence bahçe çimleri ve çok fonksiyonlu negatif iyon çimlerinin Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmış bulunmaktayız.
Çin'de hem FIFA hem de FIH sertifikası alan ilk yapay çim üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. Modern üretim tesisimiz 113.330 metrekarelik bir alanı kapsamakta olup, 56.000 metrekarelik üst düzey boru hattı yapay çim tesisi ile yılda 20 milyon metrekare üst düzey yapay çim üretimi gerçekleştirmektedir. Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Japonya ve dünya çapında diğer stratejik konumlarda pazarlama merkezleri kurulmuştur.
İlgili kişi: Mrs. Lydia Jiang
Tel: 18901399978