|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | TS ALTIN 5013 | Adedi: | 1000 m2 |
|---|---|---|---|
| çim yüksekliği: | 50 mm | Dtex: | 12000 |
| Renk: | İki renkli, V1,Y1 | Şekil: | Dalga |
| Garanti: | 6-8 Yaş | Ambalaj: | PVC çantalar |
| Ölçer: | 5/8'' | Destek: | Kompozit PP + Leno |
| Adhensive: | Lateks | Yoğunluk: | Metrekare başına 8190 dikiş |
| dikiş hızı: | Metre başına 130 dikiş | Malzeme: | PE |
| Vurgulamak: | 50mm Hav Yüksekliği Suni Çim,12000 Dtex Futbol Çimi,Metrede 130 Dikiş Sentetik Çim |
||
| Modeli | YUNK120H1V1Y1 |
|---|---|
| Kazık Yüksekliği | 50 mm |
| Dtex | 12000 |
| Dikiş Hızı | Metre başına 130 dikiş |
| Ölçer | 5 ila 8 inç |
| Destek | Kompozit PP+LENO |
| Kaplama | Lateks |
| Rulo Genişliği | 4m, 5m |
| Rulo Uzunluğu | 25m; 50 m; Özelleştirilebilir |
| Garanti | 6-8 yıl |
İlgili kişi: Mrs. Lydia Jiang
Tel: 18901399978