|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | TS GOLF 1535 | Min sipariş miktarı: | İlk sipariş için 1000 m2 |
|---|---|---|---|
| Kazık yüksekliği: | 15mm | Renk: | İki Renkli (Yeşil) |
| Dtex: | Çin | Ölçer: | 3 ila 16 inç |
| dikiş hızı: | Metrekare başına 350 dikiş | Yoğunluk: | Metrekare başına 73500 dikiş |
| Özellik: | Yüksek Yoğunluk; Naylon malzeme | Garanti: | 6-8 Yaş |
| Destek: | 2 katman, pp+leno | Kaplama: | Lateks |
| Rulo Boyutu: | 2m/4m/5m genişlik, özelleştirilmiş uzunluk | paket: | Plastik film sarma, PVC torba ambalajı |
Yapay yeşil çim, golf uygulaması ve profesyonel golf sahası yeşil inşaatı için özel olarak tasarlanmış birinci sınıf bir sentetik yüzey malzemesidir.Görünüşünü tam olarak taklit ediyor., doku ve topu yuvarlama performansının gelişmiş malzeme bilimi ve üretim teknolojisi ile doğal bentgrass yeşillikleri.
Yüksek yoğunluklu tufting işlemini benimsiyor.yönlü olmayanbıçak tasarımı. Çim lifleri genellikle tutarlı top yuvarlaması ve doğal ayak geri bildirimi sağlamak için kıvırcık veya dokulanmıştır. Gelişmiş destek sistemi hızlı drenajı sağlar (2000mm / saat kadar),Yağmurdan hemen sonra oynamaya izin verir..
| Model | YCM55H1V6O1 |
|---|---|
| Yığın yüksekliği | 15 mm |
| Dtex | 5500 |
| Dikiş oranı | Metre başına 350 dikiş |
| Ölçüm | 3 ila 16 inç |
| Destek | PP+LENO |
| Kaplama | Lateks |
| Rulo Genişliği | 2m/4m/5m |
| Rulo Uzunluğu | 25m |
| Garanti | 6-8 yıl |
Leling Taishan Yapay Çim Endüstrisi Co., Ltd, birçok yan şirketi ve yurtdışındaki ofisleri olan Taishan Spor Endüstrisi Grubu'nun tamamen sahip olduğu bir yan kuruluşudur.Tek duraklı önde gelen bir üretici ve T&G'ye odaklanan toptan satıcıyız., yapay spor çimleri, eğlence bahçesi çimleri ve çok fonksiyonel negatif iyon çimlerinin üretimi ve satışı.
Çin'deki FIFA ve FIH çift sertifikası alan ilk yapay çim üreticisi olarak, modern bir üretim tabanı inşa etmek için yolundayız.Sistematik üretim atölyemiz 113Toplam 56,000 metrekarelik bir alanı olan 330 metrekarelik yüksek kaliteli boru hattı yapay çim tesisi, yıllık 20 milyon metrekarelik yüksek kaliteli yapay çim üretimine ulaştı.
Çin, ABD, Brezilya, Japonya ve dünyanın diğer yerlerinde pazarlama merkezleri kuruldu.
İlgili kişi: Mrs. Lydia Jiang
Tel: 18901399978