|
Ürün ayrıntıları:
|
| Modeli: | TS DOKUMA 22 | Min sipariş miktarı: | İlk sipariş için 800 m2 |
|---|---|---|---|
| Kazık yüksekliği: | 22 mm | Renk: | İki Renkli (Yeşil) |
| Dtex: | 9600 | Başvuru: | Evcil hayvan alanları, eğlence yerleri. |
| Yoğunluk: | Yüksek Yoğunluk | Özellik: | Yüksek Geçirgenlik, kir biriktirmek kolay değil |
| Garanti: | 6-8 Yaş | Kaplama: | HAYIR |
| Rulo Boyutu: | 2m/4m/5m genişlik, özelleştirilmiş uzunluk | paket: | Plastik film sarma, PVC torba ambalajı |
| Model | XSGMY60V6O1+XLCM36O3 |
|---|---|
| Yığın yüksekliği | 22 mm |
| Dtex | 9600 |
| Özellikleri | Yüksek geçirgenlik, kir birikmesi kolay değildir |
| Uygulama | Evcil hayvan alanları, eğlence yerleri |
| Destek | Dikiş çim lifleri |
| Kaplama | - Hayır. |
| Rulo Genişliği | 2m/4m/5m |
| Rulo Uzunluğu | 25m |
| Garanti | 6-8 yıl |
Leling Taishan Yapay Çim Endüstrisi Co., Ltd, birçok yan şirketi ve yurtdışındaki ofisleri olan Taishan Spor Endüstrisi Grubu'nun tamamen sahip olduğu bir yan kuruluşudur.Tek duraklı önde gelen bir üretici ve T&G'ye odaklanan toptan satıcıyız., yapay spor çimleri, eğlence bahçesi çimleri ve çok fonksiyonel negatif iyon çimlerinin üretimi ve satışı.
Çin'deki FIFA ve FIH çift sertifikası alan ilk yapay çim üreticisi olarak, modern bir üretim tabanı inşa etmek için yolundayız.Sistematik üretim atölyemiz 113Toplam 56,000 metrekarelik bir alanı olan 330 metrekarelik yüksek kaliteli boru hattı yapay çim tesisi, yıllık 20 milyon metrekarelik yüksek kaliteli yapay çim üretimine ulaştı.
Çin, ABD, Brezilya, Japonya ve dünyanın diğer yerlerinde pazarlama merkezleri kuruldu.
İlgili kişi: Mrs. Lydia Jiang
Tel: 18901399978